Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek
Arch. Przemyska
par-kom1-300x200.jpg

Drodzy Pielgrzymi i Goście

Uczestnictwo we Mszy św. dla Parafian i Zwiedzających nadal pozostaje zawieszone (do odwołania).

Zwiedzających Izbę Pamięci prosimy o:

– noszenie maseczki.

– dezynfekcję rąk,

– unikanie dotykania elementów wyposażenia.

Do Izby Pamięci zapraszamy codziennie z wyjątkiem poniedziałków.

W większej grupie zwiedzających możliwość wysłuchania historii internowania Sługi Bożego Prymasa Stefana Wyszyńskiego opowiedzianej przez siostrę (np. przed klasztorem).

Dziękujemy za zrozumienie

schrzesz15W Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Komańczy gromadzą się dziewczynki, aby śpiewem chwalić Pana. Cotygodniowe spotkania są wypełnione radością i gorliwym przygotowaniem oprawy muzycznej na Mszę Św.
31 maja 2015 r. dziewczynki ze scholki wspólnie z s. Dorotą, P. Renatą, P. Wojciechem i P. Grzegorzem wyruszyły rozśpiewanym busem na wycieczkę do Rzeszowa. Przed wyjazdem uczestniczyliśmy we Mszy Świętej. W Rzeszowie na samym początku zwiedziliśmy Rynek, zaglądaliśmy do studni, a potem poszliśmy do Muzeum Dobranocek, gdzie przenieśliśmy się w świat wieczorynek. Kolejnym punktem wycieczki była Pizzeria, gdzie zjedliśmy pyszną pizzę. Spacerując ulicą 3-go Maja dotarliśmy do Fontanny Multimedialnej, przy której mogliśmy się nieco ochłodzić. Dzień był upalny więc z przyjemnością zjedliśmy również lody. Ostatnim punktem wycieczki był Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. W teatrze oglądnęliśmy muzyczną inscenizację popularnej powieści Lucy Maud Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”. Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do Komańczy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu a także za udział i zaangażowanie w tworzenie naszej scholki. Niech Bóg wszystkim błogosławi.